2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bugaj
Dodane 17 kwietnia 2024

Dyspozytor Międzynarodowy z językiem Angielskim lub Niemieckim

Lokalizacja

Bugaj

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy dyspozytora, z doświadczeniem,

Zakres obowiązków:

  • Wysyłanie zleceń do kierowców z systemu oraz przez aplikację

  • Monitorowanie aut/kierowców pod kątem czasu pracy, jazdy, odpoczynku

  • Pozyskiwanie ładunków na giełdzie,

  • Planowanie wyjazdów oraz zjazdów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej rok

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, samoorganizacja

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Prace w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Lokalizacja

Bugaj,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bugaj
ID: 912482592