2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Częstochowa
  7. Logistyka - Wrzosowiak
Olena
Dodane 22 kwietnia 2024

Dyspozytor Międzynarodowy z językiem rosyjskim lub ukraińskim

Lokalizacja

Częstochowa, Wrzosowiak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy "Dyspozytor Międzynarodowy z językiem rosyjskim lub ukraińskim" w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów;

  • zapewnienie płynności realizowanych zleceń;

  • kontrola pracy kierowców pod kątem eksploatacji pojazdów oraz przestrzegania czasu pracy;

  • planowanie międzynarodowych tras transportowych;

  • administrowanie dokumentacją rozliczeniową;

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług.

Nasze wymagania

  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego - warunek konieczny;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • wysoka kultura osobista;

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu;

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

  • doświadczenie w transporcie minimum 2 lata;

  • jeśli nie posiadasz doświadczenia, a chciałbyś pracować w transporcie - zachęcamy do aplikowania, proponujemy szeroki zakres szkoleń.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Wsparcie w legalizacji pobytu na terenie Polski;

  • Bezpłatne szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • Pakiet świadczeń i benefitów pozapłacowych.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wrzosowiak
ID: 863140215