2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 26 kwietnia 2024

Dyspozytor/pracownik stacji paliw PKS Grodzisk Maz.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • Organizacja autobusowej komunikacji miejskiej

  • Planowanie pracy kierowców oraz taboru

  • Weryfikacja i planowanie kart drogowych

  • Udzielanie informacji pasażerom oraz rozpatrywanie skarg i reklamacji

  • Współpraca z pracownikami zaplecza technicznego

  • Bieżąca obsługa stacji paliw (m.in. wystawianie dokumentów magazynowych, paragonów oraz faktur)

  • Życzliwe podejście do klientów oraz współpracowników

OCZEKIWANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Dyscyplina i dobra organizacja pracy

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość przepisów o czasie pracy kierowcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

 OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w systemie zmianowym wg grafiku (12-godzinna zmiana, praca w weekendy)

  • Niezbędne przygotowanie do pracy

  • Bogaty fundusz socjalny

 Więcej informacji pod nr tel. 60*******10

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 914684790