2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Kobyłka
Dodane 30 kwietnia 2024

Dyspozytor - Spedytor

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oraz Zarządzenie własną flotą

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych cało-pojazdowych.

  • Przygotowywanie i wystawianie niezbędnej dokumentacji transportowej.

  • Stałe i aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych (Transport cało-pojazdowy FTL i drobnicowy LTL).

  • Praca na giełdach transportowych i platformach.

  • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz ich rozwój.

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Samodzielna organizacja pracy.

  • Bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka.

  • Doświadczenie w „prowadzeniu aut”

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 913953896