2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Leszno
Dodane 29 kwietnia 2024

Dyspozytor - Spedytor międzynarodowy

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportową z Leszna. Działamy na rynku krajowym jak i międzynarodowym. W związku z naszym rozwojem poszukujemy spedytora do prowadzenia aut o DMC 3,5t - 7,2t o zabudowie chłodniczej. Biuro znajduje się w Lesznie

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca współpraca z klientami w zakresie organizacji transportu

  • Obsługa giełdy transportowej

  • Planowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych

  • Bezpośrednia współpraca z kierowcami

  • Utrzymywanie i rozwój pozytywnych relacji z klientami

  • Optymalizacja transportu pod względem kosztowym

  • Posiadamy stałych klientów i stałe trasy, osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie koordynowania dostaw jak i doszukiwania ładunków na giełdzie.

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ wyższe Logistyczne

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość obsługi komputera (pakietu Office)

  • Znajomość giełd transportowych

  • Tylko osoby z doświadczeniem

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4000 - 7000+

  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

  • Szkolenia zawodowe

  • Ubezpieczenie grupowe

  • i wiele wiele innych :)

  • ZAPRASZAMY

MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 913885252