2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Zamość
Dodane 08 kwietnia 2024

Dyspozytor / Spedytor w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • planowanie i monitorowanie transportów w ruchu międzynarodowym przy optymalnym wykorzystaniu dostępnej floty samochodowej,

  • negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu,

  • dbanie o jakość i terminowość dostaw,

  • rozwiązywanie bieżących problemów podczas realizacji transportu,

  • koordynacja pracy kierowców w zakresie wykonywanych zleceń, reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie,

  • utrzymanie bieżącego kontaktu z kierowcami,

  • budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz ich rozwój,

  • praca na giełdach transportowych,

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń,

  • zarządzanie dokumentacją związaną z załadunkami, dostawami, wydrukami temperatur,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w planowaniu transportów międzynarodowych,

  • znajomość przepisów w zakresie czasu pracy kierowców,

  • znajomość j. angielskiego oraz j. niemieckiego,

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zdolność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • znajomość pakietu Ms Office,

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 30 lat doświadczenia)

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę lub B2B

  • zdobycie doświadczenia w pracy z najnowszymi programami transportowymi

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 893109650