2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Łódź
  7. Logistyka - Śródmieście
Dodane 05 maja 2024

Dyspozytor w DB Schenker

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań:

  • Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty;

  • Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych DB Schenker;

  • Uczestnictwo w budowaniu kultury Lean;

  • Identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Otwartość na pracę w systemie trzyzmianowym;

  • Efektywne zarządzanie czasem, zasobami i sprzętem;

  • Odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty;

  • Szybkie działanie w z związku z nieoczekiwanymi wydarzeniami;

  • Dostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób;

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży TSL lub na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe+premia miesięczna);

  • Miejsce pracy: ul. Nowe Sady 11/13 94-104 Łódź;

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);

  • Możliwość korzystania z ZFŚS;

  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914614264