2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Kwidzyn
Dodane 23 kwietnia 2024

DYSPOZYTOR w transporcie Międzynarodowym

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma EURO TRANS – SPED KWIDZYN siedzibą w Kwidzynie poszukuje kandydata/kę na stanowisko Dyspozytora w ruchu międzynarodowym.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę w doświadczonym, zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenia przygotowawcze do pracy.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobrej organizacji i dyscypliny pracy,

  • umiejętności pracy pod presją czasu.

  • doświadczenia w branży, na takim bądź podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy kierowców - utrzymywanie dobrych stosunków z kierowcami,

  • przekazywanie zleceń,

  • obsługa dokumentów,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • koordynowanie zleceń spedycyjnych i ich monitoring.

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio przez OLX.

Z wybranymi kandydatami umówimy się na rozmowy kwalifikacyjne.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli RODO:

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 913946596