2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Byków
Dodane 25 kwietnia 2024

dyspozytorka/dyspozytor- floty w ruchu międzynarodowym

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Byków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

·         współpraca i kontakt z Kierowcami floty

·         ścisła współpraca z działem spedycji międzynarodowej grupy transportowej GT

·         optymalizowanie ruchu pojazdów w awaryjnych sytuacjach -pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń

·         dbanie o terminowość wykonywania zadań transportowych

·         utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami-informowanie o zleconych zadaniach

·         dbałość o terminowe i rzetelne wprowadzanie statusów pojazdów do systemów operacyjnych

·         współpraca z działem technicznym w zakresie organizacji napraw i przeglądów podległego taboru

·         zarządzanie dokumentacją związaną z załadunkami, dostawami i tankowaniem, w tym sporządzanie raportów dziennych.

·         Obsługa systemu informatycznego obsługiwanej floty;

Nasze wymagania

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         komunikatywna znajomość języka rosyjskiego/ukraiński (warunek niezbędny)

·         znajomość pakietu MS Office

·         gotowości do pracy w systemie zmianowym

·         znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz topografii Europy;

·         umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania;

·         dyspozycyjność;

·         komunikatywność

·         dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu\

·         chęć nauki

·         poczucie humoru oraz odpowiedzialność

·         prawo jazdy kat. B

·         doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane.

Oferujemy

·         wynagrodzenie zależne od doświadczenia na podobnym stanowisku, z perspektywą na wzrost stawki wraz z rozwojem umiejętności i nabyciem doświadczenia;

·         przyjazną atmosferę – tworzymy różnorodny, a zarazem zgrany zespół będący częścią międzynarodowego środowiska;

·         wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

·         możliwy codzienny trening umiejętności językowych;

·         rozwój umiejętności z zakresu planowania i logistyki;

·         dofinansowanie do kursów/szkoleń związanych z naszą pracą (do 60% kosztów);

·         dopłatę do karty Multi sport w jednym z dwóch wariantów (Classic i Plus);

·         upominki świąteczne i premie kwartalne,

·         stały grafik

·         parking dla pracowników

·         brak wymogu ubioru formalnego

Lokalizacja

Byków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Byków
ID: 889647502