2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Roznoszenie ulotek
  5. Roznoszenie ulotek - Dolnośląskie
  6. Roznoszenie ulotek - Lubin
Dodane 24 kwietnia 2024

Dystrybucja ulotek

Lokalizacja

Lubin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Promag OZE Sp. z o.o. powstała na początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania, głównie z odnawialnych źródeł energii (OZE).

 Opis stanowiska:

  • umieszczanie ulotek we wskazanych miejscach, na zewnątrz i w obrębie budynków

  • bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem

  • bieżące raportowanie, wysyłanie zdjęć z miejsc działania

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś rzetelny w wykonywaniu powierzonych zadań

  • posiadasz dobrą orientację w terenie

  • jesteś dyspozycyjny

Zapewniamy:

  • terminowe rozliczenie

  • wsparcie techniczne

  • możliwość kontynuowania współpracy przy kolejnych projektach

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 57*******98

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 912392856