2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Lubuskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Żary
Dodane 02 maja 2024

Dyżurujący Opiekun Noclegowni

Wynagrodzenie

500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja Centrum Rozwoju Społeczno-Edukacyjno-Gospodarczego zatrudni osobę jako Dyżurującego Opiekuna Noclegowni w Żarach.

Podstawowy zakres obowiązków Opiekuna Noclegowni:

1. Nadzór nad przestrzeganiem oraz realizacją zadań zawartych w Regulaminie    Noclegowni

2.    Zapoznawanie osób przyjmowanych do Noclegowni z Regulaminem Noclegowni i respektowanie przestrzegania postanowień w nim zawartych.

3.    Pomoc podopiecznym w codziennym funkcjonowaniu w Noclegowni.

4.    Nadzór nad pracami porządkowymi na terenie Noclegowni.

5.    Sporządzanie list obecności osób korzystających z usług Noclegowni.

Wymagania:

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialności i dokładność w realizacji powierzonych zadań.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz asertywność.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi.

Chętnych zapraszamy do przesłania CV i kontaktu telefonicznego:

Tel. : 57*******44

Adres : al. Jana Pawła II 3

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 914449224