2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Dział marketingu i sprzedaży szuka pracowników bez doświadczenia

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Cześć!

Jeżeli szukasz

pierwszej pracy/chcesz się przebranżowić/ szukasz swojego miejsca w świecie

albo po prostu męczy/nudzi Cię Twoja obecna praca, czytaj dalej :)

Nie jest to

typowe ogłoszenie o pracę z długą listą wypunktowanych wymagań ubranych w

patetyczne, wyniosłe słowa, bo to po prostu do nas nie pasuje.

Od lat

zajmujemy się marketingiem w Polsce i na świecie.

Współpracujemy

z wieloma znanymi markami i szukamy fajnych ludzi do poszerzenia zespołu przy

pracy z klientami (a tych mamy różnych – indywidualnych, biznesowych). Nie

jesteśmy typową korporacją, gdzie wyliczają każdą minutę przerwy, a w niedzielę

szef dzwoni z pytaniem o zaległy raport.

Szukamy ludzi

ambitnych, pozytywnych i dostępnych od już – u nas nie czeka się tygodniami na

odzew – szanujemy Twój czas! Jeśli chodzi o doświadczenie – wszystkiego

nauczymy (sprzedaż, rekrutacja, autoprezentacja, prowadzenie zespołu, raporty,

pozyskiwanie klientów, prowadzenie dokumentacji – to też Twoje ewentualne

obowiązki). A, no i jeszcze podróże.

Lubimy podróżować :)

Dla nas ważne

są trzy rzeczy – rozwój (dajemy

realną możliwość awansu, budowania swojego zespołu, swobodę w działaniu), atmosfera (chcemy

być miejscem, do którego każdego dnia przychodzi się z przyjemnością, a nie z

myślą "dlaczego znowu muszę tam być?") i

pieniądze (umówmy się, nikt nie przychodzi do pracy tylko

po to, żeby pracować bez efektów finansowych).

Pracujemy stacjonarnie w centrum Krakowa

Wyślij swoje CV

– odezwiemy się, umówimy na rozmowę, pogadamy o szczegółach :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 770961767