2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piaseczno
Dodane 03 maja 2024

E-Commerce Manager

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii e-commerce i planów działania dla firmy

  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedaży online, w tym wskaźników konwersji, kosztu za akwizycję klienta, średniej wartości zamówienia

  • Zarządzanie stroną internetową, w tym tworzenie i aktualizacja treści, monitorowanie jakości, optymalizacja dla wyszukiwarek

  • Zarządzanie kanałami sprzedaży online, takimi jak platformy e-commerce, witryny aukcyjne, portale z ofertami

  • Tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych online, w tym reklamy display, PPC, e-mail marketing

  • Zarządzanie budżetem marketingowym e-commerce, monitorowanie i optymalizacja wyników

  • Prowadzenie analizy konkurencji i rynku, identyfikacja nowych trendów i możliwości

  • Zarządzanie relacjami z klientami online, w tym obsługa reklamacji, udzielanie odpowiedzi na zapytania, świadczenie pomocy technicznej

  • Koordynowanie działań zespołu e-commerce, nadzór nad pracą programistów, grafików, specjalistów od marketingu

  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak sprzedaż, logistyka, obsługa klienta, w celu zapewnienia spójności działań e-commerce z całością działalności.

  • Raportowanie wyników, przygotowywanie prezentacji dla zarządu i innych interesariuszy.

  • Kontrola budżetowa, zarządzanie kosztami e-commerce.

  • Wykorzystywanie narzędzi analitycznych do monitorowania efektywności działań e-commerce.

  • Prowadzenie badań rynkowych i analiz branżowych w celu identyfikacji nowych możliwości rozwoju e-commerce.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku w dziedzinie e-commerce

  • Doświadczenie w zarządzaniu sklepami na platformach zewnętrznych takich jak Amazon, Allegro, Ceneo

  • Doświadczenie w pracy z platformami marketplace

  • Znajomość branży nowych technologii, najlepiej gamingu

  • Znajomość platform e-mailingowych

  • Znajomość języka angielskiego (stopień komunikatywny)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilność zatrudnienia – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w rozwijającym się zespole sprzedaży e-commerce

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 871861642