2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubuskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Zielona Góra
Dodane 02 maja 2024

E-Commerce Manager

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu jako E-Commerce Manager. Poszukujemy osoby o doskonałej organizacji pracy, silnych umiejętnościach komunikacyjnych i gotowości do stawienia czoła nowym wyzwaniom. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze e-commerce. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz elastyczność umowy dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zadania:

  • Wystawianie i administrowanie ofert na platformach i w sklepie internetowym.

  • Monitorowanie efektywności wyników sprzedaży, wprowadzanie niezbędnych modyfikacji, optymalizacja.

  • Wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji treści na platformach sprzedażowych i w sklepie internetowym.

Wymagania:

  • Samodzielność, dokładność oraz systematyczność.

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, praca zespołowa.

  • Znajomość podstaw obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość pracy w handlu wysyłkowym/E-Commerce.

  • Znajomość programu administracyjnego Baselinker.

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikacyjnym.

O nas:

Jesteśmy międzynarodową firmą z bogatym doświadczeniem w marketingu i sprzedaży online, działającą w Polsce i Niemczech. Nasza oferta produktów pod marką AD.CON jest dostępna na platformach takich jak Allegro, Amazon w wielu rynkach europejskich oraz w naszych sklepach internetowych www.adconeurope.com i www.haussitzsack.de.

Oferujemy miejsce pracy, które stanowi doskonałą okazję dla osób zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze e-commerce i chcących zdobywać doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży. Zachęcamy do składania aplikacji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 882230830