2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Krzepice
Dodane 03 kwietnia 2024

E-commerce, przedstawiciel, dyrektor handlowy, grafik, social media

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzepice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma it24h.pl Marcin Kurzyk, właściciel sklepu TaniePolowanie.pl, poszukuje osób na stanowiska:

  • Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

  • Specjalista ds. marketingu i social mediów

  • Specjalista ds. e-commerce

  • Dyrektor handlowy

  • Przedstawiciel handlowy

Jesteśmy firmą która działa na rynku ponad 8 lat. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową urządzeń optycznych, elektronicznych i optoelektronicznych do zastosowań myśliwskich. Jeżeli lubisz branżę elektroniczną lub masz doświadczenie w handlu e-commerce to zapraszamy do złożenia CV.

Miejsce pracy - Skłodowskiej 17, 42-160 Krzepice

Zakres obowiązków zależny od stanowiska pracy.

Jako pracodawca oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę na pełen etat,

  • możliwość rozwoju i aktywnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy,

  • elastyczność w zakresie czasu pracy i okresów urlopowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • telefon firmowy i laptop.

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie w odpowiedzi na ogłoszenie w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami

Lokalizacja

Krzepice,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Krzepice
ID: 909163731