2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Olkusz
Dodane 11 kwietnia 2024

E-commerce / Tworzenie treści, opisów produktów - branża Beauty

Wynagrodzenie

4 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres zadań:

  • Tworzenie treści na strony sklepu internetowego i do mediów społecznościowych

  • Tworzenie, edycja opisów produktów na potrzeby sklepu internetowego i marketplace

  • Tworzenie artykułów eksperckich o tematyce beauty

  • Tworzenie treści na bloga

  • Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek internetowych

  • Śledzenie trendów w branży beauty

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu treści na strony internetowe, wiedza z zakresu SEO

  • Bogate słownictwo, bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego

  • Lekkie pióro, łatwość tworzenia treści

  • Kreatywność, sumienność i dokładność

  • Podstawowa znajomość HTML/CSS

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Miła atmosfera i komfortowe warunki pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • Udział w wielu ciekawych projektach i zdobycie nowych doświadczeń w branży e-commerce

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu , prześlij do nas swoje CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Miejsce pracy : Olkusz

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 852752471