2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górczyn
Dodane 30 kwietnia 2024

E-DORADCA klienta, możliwość rozowju, PODSTAWA LUB PROWIZJA

Wynagrodzenie

4 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

W ramach realizacji naszej misji i obsługi kilkuset tysięcy Klientów tworzymy alternatywne kanały komunikacji z Klientem. W związku z tym poszukujemy osób do naszego zespołu.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży, obsłudze z Klienta, nie boisz się wyzwań i szukasz możliwości realnego rozwoju zawodowego to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

Nudzi Cię obecna praca? Chcesz coś w końcu zmienić?

Zapraszamy

Twoje zadania to (to co kochasz):

  • kontakt telefoniczny i podczas spotkań zdalnych z Klientami

  • aktywne rozpoznawanie potrzeb Klientów i w miarę zebrania doświadczenia proponowanie odpowiednich rozwiązań (detekcja potrzeb Klientów)

  • prowadzenie rozmów w sposób odpowiadający wysokim oczekiwaniom Klientów, zgodnie z wyznaczonymi standardami obsługi Klienta

Oczekujemy (co potwierdza, że ta praca jest dla Ciebie):

  • doświadczenia w sprzedaży lub aktywnej obsłudze Klienta (mile widziane, ale nie będące warunkiem koniecznym doświadczenie w pracy "na słuchawce")

  • zaangażowania

  • komunikatywności

  • umiejętności efektywnego kontaktu z Klientami (aktywne słuchanie) i pozyskiwania informacji dot. potrzeb Klienta

Otrzymujesz:

  • realną (a nie hipotetyczną jak w wielu firmach) możliwość współtworzenia nowego działu i w związku z tym możliwość bardzo szybkiego realnego rozwoju zawodowego i finansowego

  • atrakcyjną, konkretną formę wynagradzania składającą się z gwarantowanej podstawy w wysokości 4500 zł od początku oraz prowizji zależnej od wypracowanych wyników

  • dostępny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie)

  • elastyczne godziny pracy, forma umowy współpracy dopasowana dla współpracownika

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 915452848