2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Kamienna Góra
Dodane 04 kwietnia 2024

Edukatorka/edukatorka nauczyciel/nauczycielka

Wynagrodzenie

2 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Tworzenie warunków do uczenia się w I etapie edukacji szkolnej

  • Zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla dzieci.

  • Wspieranie rozwoju poznawczego, fizycznego, emocjonalnego i społecznego dzieci

  • Budowanie zespołu klasowego opartego na empatii i odpowiedzialności

  • Podejmowanie inicjatywy i tworzenie kreatywnych sposobów uczenia się

  • Otwarta komunikacja z zespołem szkoły

Wymagania:

  • Wykształcenie pedagogiczne- edukacja wczesnoszkolna

  • Radość z pracy z dziećmi

  • Kreatywność zrównoważona odpowiedzialnnścią ze szczyptą szaleństwa

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Znajomość NVC mile widziana

  • Gotowość do uczenia się

    Oferujemy:

  • Praca na pełny etat, w systemie zmianowym.

  • Wsparcie podczas różnych aktywności

  • Duża autonomia i przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów

  • Praca z małymi grupami dzieci

  • Praca w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość kształcenia i rozwoju

Lokalizacja

Kamienna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamienna Góra
ID: 909442008