2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Sękocin Nowy
Dodane 08 kwietnia 2024

Ekipa montażowa konstrukcji aluminiowych

Lokalizacja

Sękocin Nowy

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

TARASOLA - producent nowoczesnych zadaszeń tarasów i ogrodów wraz z systemami osłon bocznych, poszukuje ekipy montażowej konstrukcji aluminiowych.

Twój zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji aluminiowych wolnostojących lub do fasad budynków

  • montaż elementów elektrycznych: silniki elektryczne, oświetlenie led, czujniki

  • praca w ekipach 3 osobowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku monter/ pracownik budowlany

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi: wiertarka, wkrętarka

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • benefity: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, vouchery spa

Lokalizacja

Sękocin Nowy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Nowy
ID: 887063615