2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Chwarzno-Wiczlino
Dodane Dzisiaj o 10:47

Ekspedientka Sklep Mięsny - Gdynia Chwarzno

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Delikatesy Mięsne KMICIC, to lokalna sieć sklepów mięsnych.W ofercie posiadamy najlepsze produkty zarówno producentów lokalnych jak i ogólnopolskich. Stawiamy przede wszystkim na jakość w rozsądnej cenie oraz profesjonalną obsługę klienta.

Do sklepu zlokalizowanego w Gdyni Chwarznie poszukujemy pracowników z doświadczeniem w handlu, w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • premie miesięczne i podwyżki stażowe

  • gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1 roku pracy

  • dostosowanie wymiaru etatu do Twoich potrzeb

  • możliwość awansu na Zastępcę lub Kierownika Sklepu

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa Klienta

  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

  • utrzymywanie porządku w sklepie

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w branży mięsno-wędliniarskiej jest dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowanie

  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego

  • dyspozycyjność

  • książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub przez OLX.

Więcej szczegółów dotyczących pracy przedstawimy na spotkaniu rekrutacyjnym.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino
ID: 658710395