2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Dolnośląskie
  6. Konwencjonalna - Wrocław
  7. Konwencjonalna - Fabryczna
Dodane 20 maja 2024

Ekspert ds. sprzedaży dla Orange Energia

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

·Sprzedaż produktów oferowanych przez Orange Energia dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii oraz systemy ładowania samochód elektrycznych i inne) oraz Energii Elektrycznej. Sprzedaż kierowana jest do Klientów indywidualnych i biznesowych.

Nasze wymagania

·Doświadczenie w sprzedaży OZE i /lub produktów z branży energetycznej.

·Umiejętność pozyskiwania nowych partnerów handlowych i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami biznesowymi.

·Nastawienie na sukces, samodyscyplina oraz zdolności negocjacyjne i interpersonalne.

·Dbanie o wysokie standardy obsługi klienta i wizerunek marki Orange Energia.

·Gotowość do podjęcia współpracy w modelu B2B.

·Posiadanie aktywnej grupy handlowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

·Wielostopniowy system wynagrodzenia dający gwarancję wysokich zarobków.

·Dodatkowe systemy motywacyjne.

·Ewolucyjny program szkoleń merytorycznych i sprzedażowych, uzupełniający wiedzę doświadczonych handlowców i wspierających merytorycznie nowe osoby.

·Codzienne wsparcie doświadczonego zespołu w realizacji celów sprzedażowych i wdrażaniu procesów biznesowych.

·Wsparcie marketingowe w prowadzeniu biznesu i udział w rozwoju Partnerów.

·Wielokanałowe pozyskiwanie leadów od zainteresowanych klientów w celu optymalizacji sprzedaży.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917968782