2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łapino
Dodane 02 kwietnia 2024

Ekspert - Pośrednik nieruchomości

Wynagrodzenie

9 000 - 35 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łapino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Działki Budowlane w Zaciszu - Adam Bojanowski, firma zarządzająca bogatym portfelem działek budowlanych i nieruchomości o różnorodnym charakterze na terenie Polski, poszukujemy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów do dołączenia do naszego zespołu jako Doradca ds Nieruchomości / Agent / Pośrednik nieruchomości.

Zakres naszej działalności obejmuje obszar Pomorza, stolicę - Warszawę, oraz południową Polskę, w tym Zakopane. Jesteśmy liderem w branży, zapewniając kompleksową obsługę pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami, wspierając się naszym rozległym doświadczeniem.

Główne obowiązki:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży nieruchomości

  • Doskonała znajomość języka polskiego

  • Biegła komunikacja w co najmniej dwóch dodatkowych językach: angielskim, włoskim, niemieckim

  • Budowanie trwałych relacji z klientami opartych na profesjonalizmie i zaufaniu

  • Codzienna praca na najwyższym poziomie, uwzględniająca analizę doświadczeń i ich wykorzystanie w dalszej działalności

  • Tworzenie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości, prowadzenie działań marketingowych

  • Prezentacja nieruchomości klientom oraz doradztwo związane z transakcjami

Wymagania:

  • Poszukujemy najlepszych agentów - osoby z pasją, pewne siebie, pracowite, odpowiedzialne i zaangażowane

  • Przedsiębiorczość, dojrzałość emocjonalna, doskonała organizacja pracy i samodzielność

  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie zdolności interpersonalne

  • Motywacja, ambicja, wysoki poziom etyki zawodowej

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - brak ograniczeń finansowych

  • Mentorskie wsparcie specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces w branży nieruchomości

  • Wsparcie zespołu profesjonalistów, w tym trenerów sprzedaży, ekspertów kredytowych, notariuszy i prawników

  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Elastyczne warunki pracy

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotowy na wyzwania, czekamy na Twoje CV.

Oferta skierowana dla osób w wieku 28-50 lat.

Lokalizacja

Łapino,

Pomorskie

Pomorskie, Łapino
ID: 908997786