2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Konstantynów Łódzki
weronika.szymczyk
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektomechanik - infrastruktura budynkowa

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Elektromechanik - infrastruktura budynkowa

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako technik w Dziale Utrzymania Ruchu.

  • Wykonywanie konserwacji i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem.

  • Diagnozowanie usterek i awarii, naprawa maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji.

  • Inne niezbędne prace związane z utrzymaniem infrastruktury zakładu.

  • Prowadzenie ewidencji wykonanych przeglądów i napraw.

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur i instrukcji.

  • Czynny udział w usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka itp.

  • Znajomość ogólnych zasad eksploatacji, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych i infrastruktury budynkowej.

  • Praktyczna znajomości zasad działania maszyn i urządzeń (mechanika, elektryka, pneumatyka).

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej-rysunków technicznych, schematów elektrycznych i pneumatycznych.

  • Aktualnych uprawnień E1 do 1kV.

  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywy w działaniu.

  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej.

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (po okresie próbnym).

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym

Mile widziane poświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.​

  • Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej.​

  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.​

  • Możliwość rozwoju zawodowego.​

  • Prywatna opieka medyczna.​

  • Ubezpieczenie na życie.​

  • Dofinansowanie do wypoczynku.​

  • System kafeteryjny.​

  • Karta Multisport.​

  • Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. ​

  • Spotkania integracyjne.​

  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa,​

  • Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.​

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.

Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma.

Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 912436379