2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Żnin
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektro-mechanik - firma NOOX w Żninie

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Do nowo-powstającej fabryki w Żninie zatrudnimy:

ELEKTRO-MECHANIKA

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz chęć doszkolenia się w zakresie stosowanych technologii,

  • Świadectwo kwalifikacyjne: grupa I, E do 1 kV,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Zadania:

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z maszynami oraz instalacjami elektrycznymi, hydraulicznymi i pneumatycznymi,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,

  • Przygotowywanie danych potrzebnych do zamówienia części zamiennych,

  • Ciągłe doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia zawodowe,

  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 830722164