2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Poznań
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chartowo
Paulina Miksza
Dodane 25 kwietnia 2024

mechanik-> 1 zmiana

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz pracy w której będziesz mógł się rozwijać? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!Dla naszego klienta jednego z liderów branży serwisowo – naprawczej taboru szynowego poszukujemy pracownika na stanowisko:mechanik

Miejsce pracy: Poznań

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • pracę w firmie zajmującej się obsługą taboru szynowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane doświadczeniem (min. 4000 zł. "na rękę")
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym w godz. 6.00-14.00

zadania

  • terminowa realizacja przeglądów i konserwacji
  • wykrywanie usterek i awarii oraz prace modernizujące

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mechanik, elektryk, elektromechanik)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu pojazdów szynowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 911070481