2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Czerniewice
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektromechanik.

Lokalizacja

Czerniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis oferty

Firma Enson poszukuje osoby na stanowisko Elektromechanik.

Jesteśmy producentem konstrukcji dla branży PV.

Pomagamy firmom EPC, producentom i generalnym wykonawcom wykorzystywać maksimum zielonej energii. Doświadczenie zdobywaliśmy na rynkach europejskich – w portfelu mamy już ponad 200MW zrealizowanych inwestycji, a kolejne 3 GW czeka w portfelu GK na realizacje.

Konstrukcje Enson tworzyliśmy z najwyższą starannością, na własne potrzeby inwestycyjne. Spełniają one obowiązujące normy gwarantując niezawodność, trwałość i efektywne użytkowanie przez lata.

Własne biuro projektowe i R&D pozwala nam odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej TDJ. Wraz z innymi firmami z sektora energetycznego, przemysłowego, czy e-mobility, przyspieszamy transformację energetyczną, korzystając wzajemnie ze swoich doświadczeń i zasobów.

Wspólnie tworzymy silny podmiot na rynku zielonej energii.

Elektromechanik

Jako elektromechanik będziesz uczestniczył w naprawach i usuwaniu awarii maszyn produkcyjnych i urządzeń pomocniczych. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowej pracy maszyn produkcyjnych oraz podejmowanie działań prewencyjnych i utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu oraz instalacji elektrycznej zakładu. Będziesz sprawował nadzór nad magazynem części zamiennych oraz nad aktualizacją dokumentacji elektrycznej maszyn produkcyjnych. Będziesz prowadził prace przeglądowe, remontowe oraz modernizacyjne. Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Kierownik Utrzymania Ruchu i to właśnie do tej osoby będziesz systematycznie raportował.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn

  • Współpraca z operatorami produkcji

  • Naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych

  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki

  • Usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych

  • Analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w dziale Utrzymania Ruchu

  • Wykształcenie zawodowe

  • Podstawowa wiedza w zakresie mechaniki oraz elektryki

  • Zaangażowanie, pracowitość

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Prawo jazdy Kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Uprawnienia na platformy przejezdne

  • Znajomość języka angielskiego

Lokalizacja

Czerniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Czerniewice
ID: 913922291