2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łuków
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektromechanik - Chłodnia Łuków

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Chłodnia w Łukowie zatrudni elektromechanika.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie przynajmniej zasadnicze zawodowe techniczne

  • umiejętność z zakresu napraw maszyn i urządzeń

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami ślusarskimi

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP grupy 1

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 901224764