2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Iłża
ANNA LABAN
Dodane 03 maja 2024

elektromechanik do przyuczenia

Wynagrodzenie

5 700 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Iłża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Chcesz się rozwijać na stanowisku elektromechanika? Zgłoś się do nas! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji.

Praca w Zakładzie w Iłży.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie od 5 200 pln brutto + 10% premii + dodatek nocny 20%
  • praca od poniedziałku do piątku (możliwe dyżury)
  • praca na 3 zmiany
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna itp.

zadania

  • zapewnienie właściwego funkcjonowania maszyn
  • rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami
  • aktywny udział przy przeglądach urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie jako elektrotechnik/ elektryk utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP
  • podstawowa znajomość czytania schematów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Iłża,

Mazowieckie

Mazowieckie, Iłża
ID: 911223489