2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik/elektryk

Wynagrodzenie

5 385 - 6 120 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Piekarnia "Gwóźdź" sp. z o.o. zatrudni:

ELEKTROMECHANIKA/ELEKTRYKA

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego,

  • diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • obsługa oraz utrzymanie prawidłowego stanu technicznego infrastruktury zakładu,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość wypracowania dodatkowych bonusów,

  • korzystne ubezpieczenie grupowe i medyczne,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • otwartość i chęć dzielenia się wiedzą,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 630266893