2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Pieńków
Dodane 04 maja 2024

Elektromechanik/Elektryk/Automatyk

Lokalizacja

Pieńków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska:

  • Codzienna kontrola pracy urządzeń i instalacji (ciepłowniczej, chłodniczej, gazów technicznych; wody oczyszczonej, sprężonego powietrza, wentylacji, klimatyzacji) w 7 budynkach: biurowych i laboratoryjnych;

  • Wykonywanie konserwacji, remontów oraz napraw instalacji i urządzeń;

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych;

  • Współpraca z firmami zapewniającymi wsparcie serwisowe tj. ofertowanie, zamawianie i asystowanie przy przeglądach

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku przy obsłudze urządzeń elektrycznych i mechanicznych lub na stanowisku utrzymania ruchu;

  • Wykształcenie średnie - mile widziani absolwenci technikum o profilu mechanika, mechatronika, automatyka, elektryka, energetyka;

  • Wiedza z zakresu elektromechaniki ogólnej, elektroenergetyki oraz automatyki przemysłowej.

Posiadanie uprawnień:

  • Uprawnienia Energetyczne Eksploatacji Grupa 3 w zakresie : obsługi, konserwacji;

  • Uprawnienia Energetyczne Eksploatacji Grupa 2 w zakresie : obsługi, konserwacji, remontów, montażu i akp.;

  • Uprawnienia Energetyczne Eksploatacji Grupa 1 w zakresie obsługi do 1 KV z pomiarami;

  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat. B;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych  mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu w siedzibie w Pieńkowie

  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14 oraz 14-22 poniedziałek-piątek);

  • Premię comiesięczną;

  • Opiekę medyczną dla współpracownika i rodziny;

  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego;

  • Parking dla zmotoryzowanych;

  • Świadczenia pieniężne, paczki świąteczne dla dzieci;

  • Program KAIZEN;

  • Eventy firmowe np. Festiwal Wartości;

  • Bonusy za polecenia współpracowników;

  • Pakiet Zdrowie na 5 (cykliczne szczepienia na grypę, kafeteria badań profilaktycznych, akcje profilaktyki zdrowotnej, testy COVID, wsparcie mental health);

  • Świadczenia z ZFŚS (punkty w kafeterii benefitów);

  • Pracę w stabilnej firmie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pieńków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pieńków
ID: 870485998