2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bronowice
Grupa PGD
Dodane Dzisiaj o 07:30

Elektromechanik Ford

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

DF Grupa PGD - Ford

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: Kraków, ul. Jasnogórska 60

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie diagnostyki oraz napraw elektronicznych lub mechanicznych samochodów marki Ford

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku elektromechanika samochodowego

  • Umiejętność obsługi narzędzi diagnostycznych

  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

Mile widziane

  • Wykształcenie związane z elektromechaniką

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917078397