2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koszalin
ALBOR Sp. z o.o. Sp.k.
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik i mechanik pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ALBOR Sp. z o.o. Sp.k. - Autoryzowany Partner Serwisowy MAN, poszukuje do nowo powstałego serwisu w Koszalinie osób na stanowisko:

1) ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

2) MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Opis stanowiska pracy:

Miejsce pracy: Koszalin ( zachodniopomorskie).

Ogólny zakres obowiązków: diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych i mechanicznych w pojazdach ciężarowych.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe przy naprawach

samochodów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów.

- gotowość do systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych na koszt firmy

- sumienność, zdyscyplinowanie, umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat.B ( kat.C,D,E będą dodatkowym atutem)

Oferujemy:

- wysokie standardy pracy

-stabilną pracę w nowoczesnej i rozwijajacej się firmie w 33 letnim doświdczeniem

- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań wraz z premiami za

ich realizację

- szeroki pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

- perspektywa dalszego indywidualnego rozwoju

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez OLX bądź listownie na adres: ALBOR Sp. z o.o. Sp.k., ul.Bydgoska 32-34 78-600 Wałcz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883).

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 911900023