2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Drezdenko
Monika Riske
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektromechanik (K/M)

Lokalizacja

Drezdenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Firma produkcyjna poszukuje na stanowisko:

ELEKTORMECHANIK [K/M]

Miejsce pracy: Drezdenko

Wymagania:

·        wykształcenie średnie branżowe (ślusarz ,mechanik, elektryk, elektromechanik)

·        min. 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu,

·        mile widziane uprawnienia SEP-Grupa 1, UDT - do kierowania wózkami widłowymi,

·        umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

·        umiejętność diagnozowania przyczyn awarii,

·       umiejętność doboru właściwych narzędzi i materiałów do prac oraz gospodarowanie z nimi zgodnie z procedurą,

Zakres Obowiązków:

·        obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,

·        prowadzenie przeglądów okresowych oraz konserwacji, prac remontowych i diagnostyki maszyn i urządzeń,

·        wnioskowanie o modernizację maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem poprawy warunków BHP, zwiększenia niezawodności i produktywności,

·        uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji,

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe, karty przedpałacowe z okazji świąt

·        prywatna opieka medyczna

·        dofinasowanie do wypoczynku oraz dofinasowanie do obiadów

·        premia produkcyjna (po przepracowaniu okresu próbnego)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

·        jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Lokalizacja

Drezdenko,

Lubuskie

Lubuskie, Drezdenko
ID: 911276276