2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gniezno
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromechanik - KIRCHHOFF Gniezno

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • Usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń i oprzyrządowania

  • Prowadzenie działalności zapobiegawczo-konserwacyjnej dla zapobiegania awariom i przestojom urządzeń

  • Prowadzenie gospodarki elektrycznym sprzętem ochrony osobistej na rozdzielniach elektrycznych oraz sprzętem będącym na wyposażeniu

  • Prowadzenie zgłoszeń do serwisu usterek i awarii maszyn i urządzeń, bieżąca współpraca ze służbą technologiczną i mechaniczną zakładu oraz z firmami zewnętrznymi i serwisem przy remoncie urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Uprawnienia energetyczne: elektryczne (G1), cieplne (G2) i gazowe (G3)

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość sterowników SIMATIC S7

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji wraz z atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 912205434