2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Oława
Agnieszka
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektromechanik maszyn budowlanych

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Zadania:

  • naprawa maszyn i urządzeń budowlanych

  • typowanie części zamiennych

  • dokonywanie przeglądów technicznych

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • prace modernizacyjne i konserwacyjne

Wymagania:

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń budowlanych

  • umiejętność naprawy instalacji oraz urządzeń elektrycznych

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat B

  • dyspozycyjność, możliwa praca w delegacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia branżowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, także na stanowiska biurowe

  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Kandydatów prosimy o kontakt z:

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Agnieszka Chojecka

tel. + 48 73*******52

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 858819499