2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Kaszewiec
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektromechanik maszyn i urządzeń

Lokalizacja

Kaszewiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

GRILL-IMPEX Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą 06-230 Różan, Kaszewiec 5, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kaszewiec k. Różana

Zadania

  • wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek mechanicznych, elektrycznych i elektrotechnicznych maszyn i urządzeń

  • wykonywanie przeglądów i napraw maszyn i urządzeń

  • bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji,

  • rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji

  • aktywny udział w ciągłym doskonaleniu stanu technicznego maszyn i urządzeń poprzez zgłaszanie i opracowywanie usprawnień

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie jako elektromechanik maszyn i urządzeń

  • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących elektryki i mechaniki przemysłowej

  • mile widziane podstawowe umiejętności lub doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z obszaru automatyki przemysłowej

  • wykształcenie kierunkowe średnie techniczne lub zawodowe

  • uprawnienia eksploatacyjne min. do 1 kV

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, hydraulicznych i znajomość zasad ich działania

  • prawo jazdy kat.B- otwartość na zmiany i rozwój własnych umiejętności

    umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • wynagrodzenie 6500 - 8000 brutto w zależności od doświadczenia i zdobytych umiejętności.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez serwis OLX.PL

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grill-Impex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kaszewiec 5, 06-230 Różan, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO informuję, iż:- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kaszewiec 5, 06-230 Różan.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy spółki.

Lokalizacja

Kaszewiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kaszewiec
ID: 911237048