2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Kaleń
Dodane 08 kwietnia 2024

Elektromechanik, mechanik do Działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Kaleń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Drobiarskie Drob-Bogs poszukują pracowników na stanowisko:

Elektromechanik do Działu utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych

  • umiejętność diagnozowania usterek

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika lub Elektromechanika

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacji pracy

  • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o specjalności mechanik, elektromechanik

  • wiedzy w zakresie urządzeń mechanicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Kaleń,

Łódzkie

Łódzkie, Kaleń
ID: 854164570