2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mielec
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektromechanik, mechanik, wulkanizator - MKT Serwis

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MKT SERWIS - ASO SKODA, VW, KIA poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK, MECHANIK, WULKANIZATOR

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie przeglądów okresowych w pojazdach samochodowych, wymiana elementów eksploatacyjnych

- Naprawy mechaniczne i elektryczne (drobne) w pojazdach samochodowych

- Mile widziana umiejętność diagnozowania i usuwanie prostych usterek

- Naprawianie samochodów w zakresie mechaniki i elektromechaniki samochodowej według technologii napraw producenta

- Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki

- Umiejętność wymiany opon kół w samochodach osobowych

Wymagania/obowiązki:

- Minimum dwa lata doświadczenia w pracy jako samodzielny mechanik / elektromechanik

- Czynne prawo jazdy kat. B

- Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych

- Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką samochodową

- Umiejętność pracy w zespole

- Odpowiedzialność, rzetelność i punktualność

- Zaangażowanie, własna inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

- Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych

- Wysokie standardy i profesjonalizm otoczenia

- Praca w zakładzie o ugruntowanej pozycji

- Praca w miłym środowisku i przyjemnej atmosferze

- Atrakcyjne zarobki

*Możliwość aplikacji na stanowisko wulkanizatora jako pracy dorywczej (okres wymiany kół/opon)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem), drogą elektroniczną na adres e-mail: kadry(at)mktserwis.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji prowadzonej przez P.U.H. MKT Serwis Maziarz Sp. Jawna na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem danych jest P.U.H. MKT Serwis Maziarz Sp. Jawna z siedzibą w 39-300 Mielec, Wola Mielecka 592. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerw ca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.”

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 899966672