2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Sącz
FAKRO
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektromechanik | Nowy Sącz | FAKRO | 2 zmiany |

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

  • uczestniczenie przy wdrażaniu nowych technologii

  • montaż instalacji elektrycznych i zabudowa szaf sterowniczych w budowanych maszynach

  • usuwanie bieżących awarii i usterek

  • przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń

  • rozbudowa infrastruktury technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektromechanicznym

  • uprawnienia elektrycznych – eksploatacja GR 1 do 1 kV

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • podstawowa znajomość obsługi smartfona oraz mile widziana podstawowa obsługa komputera

  • dokładność, umiejętność organizacji pracy i pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako elektromechanik, elektryk, mechanik

  • mile widziana znajomość układów sterowania PLC

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w systemie zmianowym

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • kursy językowe

  • dofinansowanie kart sportowych

  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • parking pracowniczy

  • bonusy świąteczne

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 912124618