2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dobczyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromechanik/obsługa produkcji

Lokalizacja

Dobczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Alpha Technology Sp. z o.o. poszukuje do Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych w Dobczycach kandydatów na stanowisko: elektromechanik

Obowiązki:

  • wykonywanie prac naprawczych, modernizacji i remontów środków produkcyjnych,

  • usuwanie awarii urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych (elektrycznych i mechanicznych),

  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów,

  • systematyczne kontrolowanie prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn wtryskowych i urządzeń produkcyjnych,

  • kontrola czystości filtrów w suszarkach,

  • pomoc przy przezbrajaniu form.

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum zawodowe w kierunku elektryk , elektromechanik,

  • doświadczenie w wykonywaniu w/w prac: minimum 1 rok.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • umowa o pracę (pełny etat)

  • bogaty pakiet socjalny,

  • możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji.

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Dobczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Dobczyce
ID: 914056875