2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 19 kwietnia 2024

Elektromechanik - od 8000zł + premia

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Elektromechanik - Nowy Dwór Mazowiecki.

Twoje zadania:

  • konserwacja, naprawy i przeglądy maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych;

  • zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji;

  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych;

  • znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego;

  • uprawnienia SEP 1kV.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie od 8000zł;

  • premia 1100zł;

  • pracę w systemie  - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni pracy i dwa dni wolne);

  • benefity: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci; dofinansowanie do wypoczynku; karta MultiSport; grupowe ubezpieczenie na życie; prywatna opieka medyczna;

  • jasną ścieżka kariery, kursy i szkolenia.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zainteresowany/a? Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 912909568