2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Pelplin
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik - Pelplin

Lokalizacja

Pelplin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Swisspor Polska Sp. z o. o. od ponad 20 lat istnieje na Polskim rynku.  Produkujemy materiały hydro- i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.

Nasza produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Pelplin

Co oferujemy:

Praca odbywa się w systemie trzy zmianowym. Poszukujemy pracowników, dla których ważna jest stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Zapewniamy rynkowe, regularnie wypłacane, wynagrodzenie stałe oraz możliwość zwiększenia pensji poprzez funkcjonowanie systemu premiowego.

Jeżeli angażujesz się w swoją pracę, zależy Ci na rozwoju i chcesz awansować, stworzymy ku temu warunki. W naszej firmie funkcjonuje Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do żłobka, przedszkola, kolonie dla dzieci, profilaktyka zdrowotna). Zapewniamy też dofinansowanie do karty Multisport a wraz ze stażem pracy w naszej firmie otrzymujesz pakiet medyczny.

Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku?

  • obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń;

  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii z zakresu elektryki i mechaniki;

  • dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń, działania prewencyjne;

  • czynny udział przy rozbudowie infrastruktury;

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy;

  • reagowanie na zdarzenia nieplanowane i wyciąganie na ich podstawie wniosków do dalszych działań.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz uprawnienia elektryczne SEP do 1KV;

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu;

  • masz wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe (preferowane z zakresu elektryki lub elektroniki),

·         potrafisz analizować schematy elektryczne i dokumentacji technicznej;

a ponadto posiadasz:

  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi UDT

  • umiejętność pracy w grupie,

  • dobrą organizację pracy własnej,

  • komunikatywność,

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (list motywacyjny mile widziany) przez portal OLX.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Lokalizacja

Pelplin,

Pomorskie

Pomorskie, Pelplin
ID: 898889507