2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętochłowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektromechanik pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

GRUPA DELTA TRANS jeden z największych operatorów logistycznych w kraju, działający na rynku od 35 lat poszukuje kandydatów na stanowisko:

 ELEKTROMECHANIKA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

 Zakres Obowiązków:

  • diagnostyka usterek samochodów ciężarowych

  • wykonywanie koniecznych napraw

  • kontrola stanu technicznego zespołów i układów samochodowych

  • wykonywanie okresowych przeglądów pojazdów

  • dobra organizacja pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

 Nasze wymagania:

  • znajomość diagnostyki pojazdów samochodowych, głownie ciężarowych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy min. kategorii ‘B’

  • chęć rozwoju zawodowego

 Co oferujemy:

  • pracę w systemie II-wu zmianowym 6-14 i 14-22

  • umowa o prace

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w zgranym prężnym zespole

  • szkolenia zawodowe

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie w programie sportowym do karty Multisport

  • opcja ubezpieczenia grupowego

  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Delta Trans Logistik  Sp.z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym dokumencie do celów przyszłej rekrutacji. Moje dane będą przechowywane maksymalnie 3 lata lub do czasu wyrażenia przeze mnie żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 910549468