2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Łososina Dolna
Dodane 01 maja 2024

Elektromechanik PPHU Agrotex Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

1 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łososina Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • zapewnienie bieżącego funkcjonowania maszyn i urządzeń linii produkcyjnej

  • aktywny udział w usuwaniu awarii, wykonywanie bieżących napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń linii produkcyjnej

  • realizowanie zadań w ramach planów napraw i remontów maszyn konserwacja istniejącej instalacji elektrycznej w tym instalacji oświetleniowej, urządzeń technologicznych w tym szaf i rozdzielni elektrycznych

  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze lub średnie zawodowe – elektryczne

  • uprawnienia Energetyczne Gr I  (SEP) do 1 kV

  • wiedza z zakresu elektryki, mechaniki oraz automatyki maszyn

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • możliwość rozwoju  oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w internacjonalnej firmie

  • praca w systemie zmianowym w miejscowości Łososina Dolna

  • miła atmosfera pracy

 Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Łososina Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Łososina Dolna
ID: 904861470