2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tychy
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektromechanik samochodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działająca od 25 lat firma ŚLĄSKIE CENTRUM MARIO CAR – z siedzibą spółki zlokalizowanej w Tychach przy ul. Katowickiej 20 poszukuje osoby na stanowisko:  ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych

  • Naprawianie samochodów w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej według technologii napraw producenta

  • Dokonywanie czynności serwisowych wg procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki

  • Wykonywanie prac naprawczych

  • Instalowanie urządzeń elektrycznych i poszczególnych podzespołów

  • Programowanie modułów samochodów

  • Montaż i demontaż instalacji elektrycznej

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy jako samodzielny Elektromechanik\Diagnosta

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych

  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką samochodową

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość elektromechaniki i budowy pojazdów

  • Rzetelność i dbałość w realizacji wykonywanych prac

  • Zdolności manualne oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość obsługi narzędzi diagnostycznych

Oferujemy:

  • Pracę w autoryzowanym serwisie Peugeot

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wysokie zarobki i atrakcyjne warunki pracy

  • Pozytywną atmosferę pracy i otwartą komunikację w zespole

  • Ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 873501315