2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kielce
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektromechanik Samochodowy Lexus

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat. Posiadamy już 5 prężnie działających salonów: Toyota Romanowski Kraków, Lexus Kraków - Zakopiańska, Lexus Kraków, Toyota Romanowski Kielce, Toyota Romanowski Radom a już wkrótce otwieramy 2 nowe salony w Kielcach i w Radomiu. Słyniemy z wysokiego poziomu obsługi Klienta. Nasze salony są liderami sprzedaży na lokalnym rynku.

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEGO SALONU LEXUS!

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ!

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY LEXUS

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek samochodów marki Lexus

  • Montaż akcesoriów samochodowych

  • Obsługa urządzeń do monitorowania, pomiarów, oprzyrządowania oraz testerów diagnostycznych

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw samochodów marki Lexus

  • Korzystanie z programów KANRI, TechDoc, TOYOTA learn SABA

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Elektromechanika

  • Znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość programów diagnostycznych

  • Znajomość programu KANRI będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się GRUPIE DILERSKIEJ ROMANOWSKI, będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych – radomskim, świętokrzyskim i małopolskim

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie (zasadnicze plus system premiowy) adekwatne do osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

  • Dodatkowe benefity, m.in. bony świąteczne

  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 891774603