2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Legnica
Dodane 22 maja 2024

Elektromechanik Serwisu

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Obowiązki:

  • Utrzymanie Ruchu i serwis przeglądowy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Uruchamianie nowych linii produkcyjnych

  • Wykonywanie modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, elektrotechnika, elektryka lub pokrewne)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne oraz rysunek techniczny)

  • Uprawnienia SEP Gr.1

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy zespołowej

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 918482506