2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wilkowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromechanik / Technik Działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Wilkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska firma Kera-Ceramika S.C. jest producentem ceramiki stołowej od przeszło 40 lat.

W związku z rozwojem firmy, ogłaszamy nabór na stanowisko:

Elektromechanik / Technik Działu Utrzyamania Ruchu

Oferujemy stabilizację zawodową oraz dobre warunki zatrudnienia.

W zamian oczekujemy zaangażowania i rzetelnego wykonywania wyznaczonych zadań.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej

• przeglądy oraz naprawa maszyn

• obsługa narzędzi

• prowadzenie dokumentacji technicznej

• wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

WYMAGANIA:

 Od kandydatów oczekujemy:

• umiejętności identyfikacji awarii,

• wykształcenia o profilu technicznym,

• uprawnienia elektryczne do 2kV

• znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,

• umiejętności czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,

• umiejętności pracy zarówno w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,

• ścisłej współpraca z działami produkcyjnymi,

 • prawa jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym, w firmie

 o ugruntowanej pozycji na rynku

• Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę

• Przyjazną atmosferę pracy

• Niezbędne wyposażenie i narzędzia pracy

• Możłiwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Lokalizacja

Wilkowice,

Śląskie

Śląskie, Wilkowice
ID: 913897615