2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gdańsk
  7. Utrzymanie ruchu - Kokoszki
Monika Majkowska
Dodane 01 maja 2024

Elektromechanik utrzymania ruchu, 3 zmiany, do 8000 zł brutto!

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz stabilnej pracy w której będziesz mógł się rozwijać? Masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu na produkcji ?Świetnie się składa, bo mamy ofertę właśnie dla Ciebie !Dla naszego klienta jednego z liderów branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko:elektromechanik utrzymania ruchu.

Miejsce pracy: Gdańsk, Kokoszki

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii regulaminowej i premii wydajnościowej - można zarobić do 8000 zł brutto!
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szkolenia techniczne
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nadgodziny w soboty

zadania

  • Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie zakładu;
  • Naprawy i kontrole urządzeń oraz maszyn w firmie;
  • Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji;
  • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych;

oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Mechanik, Elektryk, Elektromechanik)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych/pneumatycznych/hydraulicznych;
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
  • Uprawnienia UDT na suwnicę (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 910791079