2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Koszwały
Alina Dolhopolova
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik/ Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Koszwały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Base Group - Szansa dla chcących.

Więcej niż spawanie: Base Group jest firmą niezwykłą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie. Każdy dzień jest dla nas szansą na zrozumienie biznesu naszego klienta, naszej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczenie klientowi rozwiązania, którego szuka.

Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym funkcjonowaniem

  • Diagnozowanie usterek oraz skuteczne reagowanie na awarie, przestoje maszyn, urządzeń i instalacji,

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Udział w modernizacjach istniejącej infrastruktury,

  • Udział w budowie i uruchamianiu nowych linii produkcyjnych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe mechaniczne lub pokrewne

  • Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń,

  • Znajomość od strony praktycznej zagadnień związanych z mechaniką maszyn, urządzeń i UTB

  • Znajomość podstaw hydrauliki i pneumatyki

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Gotowość do zwiększania swoich kompetencji w obszarze mechaniki i elektryki

  • Gotowość do pracy zmianowej (obecnie mamy II-zmiany)

  • Mile widziane Uprawnienia kwalifikacyjne SEP GI i GIII w zakresie eksploatacji

OFERUJEMY

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie z branży metalowej

  • Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej miesięcznej

  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji

  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)

  • Kontakt z nowoczesną technologią i udział w interesujących projektach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszwały,

Pomorskie

Pomorskie, Koszwały
ID: 911010349